Na Dáme market rozvážíme potraviny, drogerii, věci pro domácnost a spoustu dalšího do pár minut!

Jak naše služba Dáme market funguje?

Rozvážíme 7 dnů v týdnu. Každý den od 8 hodin do 22 hodin. 
Jděte na náš web www.damejidlo.cz nebo si stáhněte naši aplikaci Dáme jídlo, zadejte svou adresu a v sekci Obchody můžete nakupovat. Zde si také ověříte, zda k vám rozvážíme. Výhoda naší quick commerce služby spočívá mimo jiné v tom, že u vás kurýr bude do pár minut od objednání. Tak hurá na to!

Jaké potraviny u nás najdete

Každé ráno na vás bude čekat čerstvé pečivo, ovoce a zelenina. Najdete u nás i šlehačku, mléko, sýry, salámy, těstoviny, zavařeniny, sirupy, mražené výrobky. A taky pečivo, maso, müsli, snacky a sladkosti. Bez čokolády by to nešlo! Nechybí ani nápoje. 

Přes Dáme market jednoduše objednáte nealkoholické nápoje, vody, džusy, ale i víno či pivo. Máme skladem stovky produktů a neustále přidáváme nové.

Důležité věci z drogerie a kosmetiky

Občas je potřeba dokoupit praktické věci jako pytle na odpad, pečící papír, alobal, baterky nebo gel na ruce. A pokud se chystáte uspořádat rodinnou party, nezapomeňte na svíčky na dort. 

Na Dáme market najdete také širokou nabídku produktů pro vaše zdraví. Náplasti, vitamíny, hlavně vitamín C na posílení imunity, hořčík, echinacea, ostropestřec, omega 3, magnesium a další doplňky stravy.

Něco pro vaši domácnost a zdraví

Do pár minut vám dovezeme toaletní papír, papírové kapesníky, prací prostředky a aviváže, čisticí prostředky na kuchyň, toalety či koupelny, houbičky na nádobí a kapsle do myčky. 

Na Dáme market pořídíte také zubní pasty, zubní kartáček, mezizubní kartáčky, krém na ruce, mýdlo a tělové mýdlo, sprchový gel, šampon, odličovací tampóny, deodoranty a hygienické pomůcky jako dámské vložky a tampóny. A když vám dojde pěna na holení, holítka, ústní voda nebo třeba čisticí pleťová voda, i ty u nás seženete.

#damejidlo #damemarket #dameobchody

Mapa pokrytí