My jsme

Dáme jídlo.

Jsme jedním z největších českých start-upů. Široký výběr restaurací, garance spokojenosti, vlastní vývoj
 i logistika. Od roku 2014 navíc patříme do rodiny Delivery Hero, která nám poskytuje jedinečnou možnost získávat a sdílet know-how z celého světa.

Ve špičce doručíme více než 
3 000 objednávek za hodinu
a stále rosteme


Růst

Od roku 2014 jsme součástí největšího hráče na trhu food delivery


Delivery Hero

Dáme jídlo je v 170 městech a obcích v ČR


Pokrytí

Najdete u nás více než 3 000 restaurací v celé ČR


Restaurace

Vedeme lidi ke svobodnějšímu a pestřejšímu životu

Vedeme lidi ke svobodnějšímu

a pestřejšímu životu


O nás

 Volné pracovní pozice

Více info

Naše cíle

Naší hlavní ambicí je neustále se rozvíjet a zlepšovat naše služby, abychom se udrželi na špičce technologického vývoje. Všichni máme společný cíl - kvalitní full servis zákazníkům a partnerským restauracím, kterým přinášíme radost, volnost a čas zkoušet nové věci.

Máme firemní kulturu postavenou na přátelské atmosféře a neformálním prostředí. Rosteme společně, podporujeme se, učíme se od sebe navzájem a rozvíjíme své přednosti.
Do práce chodíme s dětmi a třeba i s pejsky. Ráno si zacvičíme jógu, nebo procvičíme angličtinu. Snídáme společně každý měsíc, jídlo si objednáváme dohromady se slevou a o pauze si dáme vynikající kafe se zmrzlinou. Užíváme si čas společně v moderních kancelářích v Praze a nebo jezdíme na teambuildingy do hor. Čas mimo práci trávíme na 25denní dovolené a nebo si zajdeme zasportovat díky Multisportce po celé republice.

Jsme v TOP 3 v rámci spokojenosti zaměstnanců v Delivery Hero ze všech 40 marketů, na kterých Delivery Hero působí.


Pracovní kultura v Dáme jídlo

„Mezi kurýry jsme kamarádi. Třeba někdy neznám ani jméno, ale bavíme se jako kdybychom se znali od školy.“

"V Dáme jídlo jsem začal při výšce jako kurýr. Po necelém roce jsem dostal příležitost vyzkoušet si práci na zákaznické podpoře, ze které jsem se posunul do oddělení Salesu. Skrze další pozice jsem se vypracoval až na Key Account Managera. Dáme jídlo mi dává prostor růst a nemusím přemýšlet nad změnou zaměstnání. "

“Do Dáme jídlo jsem nastoupila na letní stáž, ze které se postupně stala práce na full time v marketingovém týmu jako Junior Marketing Specialist. Za pár měsíců jsem nasbírala tolik zkušeností a zážitků, které jsem si na začátku stáže ani nedokázala představit. Pro mě je tahle práce prostě dream job.”

Mirka
šéfkurýrka

Eda
Key Account Manager

Kačka
Junior Marketing Specialist