My jsme

Dáme jídlo.

Dáme jídlo je jedním z nejúspěšnějších českých start-upů. Široký výběr restaurací, garance spokojenosti, vlastní vývoj i logistika. Od roku 2014 navíc patříme do rodiny Delivery Hero, která nám poskytuje jedinečnou možnost získávat a sdílet know how z celého světa.

Ve špičce doručíme více než 2000 objednávek za hodinu a stále rosteme


Růst

Od roku 2014 jsme součástí největšího hráče na trhu food delivery


Delivery Hero

Dáme jídlo je v 167 městech a obcích v ČR


Pokrytí

Najdete u nás více než 2 000 restaurací v celé ČR


Restaurace

Vedeme lidi ke svobodnějšímu a pestřejšímu životu

Neustále rosteme, ale i nadále si držíme naší rodinnou atmosféru v neformálním prostředí. Do týmu hledáme ty, pro které jsou důležité stejné hodnoty jako pro nás.


Věříme si

Po pár měsících v Dáme jídlo jsem dostala na starost projekt „nové kanceláře a stěhování Dáme jídlo“. S ničím podobným jsem neměla zkušenost, ale šéf mi v tom dal 100% důvěru. Po půl roce dřiny jsme v super nových kanclech a jsem moc ráda, že jsem u toho mohla být.


Dáváme si prostor


Pracujeme společně

Do Dáme jídlo jsem nastoupil na pozici kurýra. Bavilo mě jezdit a při vejšce to byl super přivýdělek. Po ukončení studií jsem se posunul na zákaznickou podporu a poté až na pozici Account Manažera v oddělení Salesu. Díky prostoru, který v Dáme jídlo dostávám nemusím řešit můj profesní růst změnou zaměstnání.

Dáme jídlo prošlo kompletním rebrandingem. Není to jen o změně designu, ale i o nových službách pro naše zákazníky. Do projektu byla zapojena celá firma a jen díky společně dobře odvedené práci jsme to bez problémů zvládli.

Lada
Management Team Support

Vedeme lidi ke svobodnějšímu

a pestřejšímu životu


O nás

Eda
Account Manažer

Radek
Marketingový Ředitel

 Volné pracovní pozice

Více info

Naše firemní kultura


Naše cíle

Naší hlavní ambicí je neustále se rozvíjet a zlepšovat naše služby, abychom se udrželi na špičce technologického vývoje. Všichni máme společný cíl - kvalitní full servis zákazníkům a partnerským restauracím, kterým přinášíme radost, volnost a čas zkoušet nové věci.